Tarihçe

Otomotiv sektörünün istikrarlı kuruluşlarından olan FİRMAMIZ 1981 yılında perakendeci olarak sektöre girmiştir. Edindiği tecrübe ve bilgiyi 1996 yılında sektöre sunmuş olup toptan oto yedek parça satış hizmeti vermeye başlamıştır. 40 yıl içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen FİRMAMIZ ülke genelinde kaliteden ödün vermeden çalışarak sektördeki yerini almıştır.
Attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyüyen firmamız dinamik genç kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde başarı çıtasını daima yükseltmektedir.
Toptan oto yedek parça satış hizmeti veren firmamız kendi ithal ettiği ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin ve Avrupa’nın en seçkin markalarının distribütörlüğünü yaparak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına hızla devam etmektedir.
Güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli personeli ile ileriye dönük hizmet ve doğruluk ilkeleri dahilinde yatırımlarına devam etmektedir